Tábor pro děti

Letní tábory pro děti se psy pořádáme již od roku 2008 a stále nás to baví. Snažíme se pořád něco vylepšit a změnit.

Od roku 2018 jsou děti nově ubytované v chatkách, kde mají děti možnost si vzít svého psa. Chatky mají velikost cca 20 metrů čtverečních. Děti budou spát na patrových postelích.

Na táboře se děti naučí anebo zdokonalí v různých disciplínách se psy. Poslušnost, agility, frisbee, dog dancing atd. Každý rok máme nějaké téma a zaměření. je třeba si uvědomit, že pes nemůže cvičit celý den a musí také odpočívat. V tomto pro psa odpočinkovém čase máme pro děti nachystanou spoustu aktivit od soutěží počínaje po návštěvu místního aquaparku konče. Večer, pokud nám počasí přeje pořádáme táboráky a u nich hrajeme na kytaru a jiné hudební nástroje. Večerka a budíček u nás nejsou striktně dané, ale jsou podřízeny potřebám psů.

Strava pro děti se připravuje u nás v kuchyni (prý je skvělá) a to vždy z čerstvých surovin ten den zakoupených. Tím chceme předejít nechtěným infekcím atd. Strava je pětkrát denně a to snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře. Pokud má vaše dítě pocit hladu, nemusí se bát a něco navíc se vždy najde. Pitný režim zajišťujeme buď čajem, vodou oslazenou šťávou nebo citronem. Kontrola z hygieny chodí pravidelně každým rokem.

Veškeré podrobné informace najdete v propozicích našeho tábora.

Turnusy

I. turnus

6. - 13. července 2019
Fotky z turnusu
Videa z turnusu

II. turnus

13. - 20. července 2019
Fotky z turnusu
Videa z turnusu

III. turnus

20. - 27. července 2019
Fotky z turnusu
Videa z turnusu

Propozice tábora

Nástup na tábor je vždy v sobotu mezi 15-16h a odjezd je následující sobotu mezi 13-14h. Individuální příjezdy je možné řešit pouze po osobní dohodě.

Kde se nacházíme

Souřadnice:  49°40'4.531"N, 18°19'25.48"E
Areál cvičiště je zároveň u hotelu pro psy, který vlastníme. Nachází se na začátku Frýdku-Místku u přehrady Olešná. Cestu k hotelu je možno vysvětlit po telefonu či mailu nebo na našich webových stránkách www.hotelhrbolna.cz je k dispozici přesná mapka. Areál je blízko přehrady a hned vedle leží rybník Arnošt. 

Kdo se může zúčastnit

Věková hranice je od 9-ti do 18let. Pokud je vám méně než 9 nebo více než 18 let je možné se domluvit individuálně. Mohou přijet jak holky, tak kluci. Především ti, se zájmem o jakýkoliv sport se psem a dobrou náladou.

Trenéři a tréninkový plán

Na táboře bude trénink agility, tance se psem, dogfrisbee, flyball, poslušnosti, obran, stop. Trénovat bude zkušený cvičitel p. Antonín Valentin, který se ujme především poslušnosti, stop a obran. Na agility, hry a podobnou zábavu je zde sl. Eliška Minksová, Mgr. Kateřina Valentinová.

Ubytování a strava

Spát se bude v chatkách (je třeba si vzít prostěradlo, spacák, polštářek a baterku) na oplocené zahradě (6 000 m2). Psi budou ustájeni buď v chatkách s dětmi (v tomto případě je třeba mít svou přeravku nebo klec), v přilehlých boxech nebo v našem hotelu pro psy. V chatkách budou jen ti psi, kteří se snesou s ostatními a budou čistotní. Pořadatel si vyhrazuje právo na určení kde psi budou. Je to v zájmu bezpečnosti dětí.
K dispozici je velká klubovna, kde je zároveň i jídelna. Máme zde zázemí pro různé aktivity i v případě špatného počasí.
Jídlo bude 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře). Cena jídla je zahrnuta v poplatku za tábor. Pití bude k dispozici celý den (čaj, šťáva). Obědy vaříme vždy z čerstvých surovin v kuchyni hotelu. Případné dietní omezení je nutno konzultovat předem. Jídlo pro psy můžete mít vlastní anebo za poplatek můžeme poskytnout (prosím předem nahlásit).

Náplň výcviku

Cvičit se bude dle počasí a fyzické zdatnoti psa. Nejvíce se zaměříme na poslušnost, která je potřeba v každém sportu se psem. Tanec se psem, agility, frisbee a další dovednosti budou také náplní našeho tábora. Ostatní dle času a zájmu. Na konci tábora bude připraven malý závod o pěkné ceny. Určitě je na co se těšit!
Večer budeme pořádat táboráky u kterých si zazpíváme, takže zpěvníky a hudební nástroje s sebou. V případě teplého počasí si zaplaveme na místním aquaparku v blízkosti našeho areálu. Dále pořádáme výlety se psy okolo přehrady Olešná a další aktivity na které se můžete těšit.

Co s sebou

Pejska by bylo dobré mít vlastního, ale lze se zůčastnit i bez pejska (zapůjčíme vám našeho). Pro pejska si vemte pamlsky, hračky, vodítko a obojek.
Na sebe si vemte trika, spodní prádlo, kraťasy, plavky, mikinu, pokrývku hlavy a v případě nepřízně počasí i pláštěnku, holínky, bundu, dlouhé kalhoty, nějaké teplé oblečení. Dále kartáček a zubní pastu, opalovací krém. Určitě si můžete vzít jakoukoli stolní hru nebo hudební nástroj. Hlavně nezapomenout dobrou náladu! :)

Zvláštní upozornění

Mobily a veškerou elektroniku zanechejte doma. Pro pořízení fotografií a videa je možno si vzít fotoaparát (na vlastní nebezpečí ztráty či poškození).
Mobilní spojení je možné přes hlavního vedoucího tábora (+420 608 863 494).
Děkujeme za respektování tohoto požadavku.

Poplatky (zahrnuta strava pro dítě, ubytování, výcvik)

Dítě + pes: 4 200,- Kč (dítě bez psa stejná cena, psa možno zapůjčit)
Druhý pes: 800,- Kč
Sourozenci na jednom turnuse -10% ceny

Jak se přihlásit

 1. Vyplňte online přihlášku, která je uvedena výše, pod jednotlivým turnusy.
 2. Obratem vám zašleme variabilní symbol, který uvedete při zaplacení zálohy na (č. účtu 232160441/0300).
 3. Po přijetí zálohy (1 000 Kč) Vám zašleme potvrzující e-mail. Bez zaplacení zálohy nebude přihláška přijata.
 4. Zbývající částku doplaťte do 31.5.2019!
 5. Storno: zrušení účasti na táboře 30 dní před nástupem vracíme 90% částky. 14 dní před nástupem 30% částky. Méně než 14 dní před nástupem znamená propadnutí celé částky.
 6. Zranění psa nebo háravá fena není důvodem k neúčasti dítěte na táboře. V tomto případě zapůjčíme náhradního psa.
 7. Pořadatel neručí za ztráty osobních předmětů a hotovosti, dále za škody způsobené psem.

Pro více informací volejte nebo piště

p. Antonín Valentin
mob.: +420 608 863 494

Mgr. Kateřina Valentinová
mob.: +420 608 796 881

email:  taborhrbolna@centrum.cz
web:  http://hotelhrbolna.cz
https://www.facebook.com/taborhrbolna/
Psí hotel Hrbolná nabízí ubytování psů ve vytápěných pokojích s velkou zahradou pro dostatečný pohyb vašich mazlíků. Hotel se nachází v krásném prostředí u rybníka Arnošt v blízkosti přehrady Olešná.

Kontaktujte nás

 • 49.667577, 18.323191
  pod hrází přehrady Olešná
  u rybníka Arnošt

 • +420 608 863 494

 • valentin@cmail.cz

 • Fakturační údaje
  Antonín Valentin
  Dobratice 405, 739 51
  IČ: 600 58 234